• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Yeni Başkanı Ali Bora İşbulan mı olacak?

61 saat'in haberine göre Perşembe günü olağanüstü toplanacak olan TS Basket yönetiminin kongre kararı alacağı ve devamında da TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Ali Bora İşbulan'ın başkan aday olacağı öne sürüldü.

Yeni Başkanı Ali Bora İşbulan mı olacak? 02.01.2018

61 saat'in haberine göre Perşembe günü olağanüstü toplanacak olan TS Basket yönetiminin kongre kararı alacağı ve devamında da TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Ali Bora İşbulan'ın başkan aday olacağı öne sürüldü.

“Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Trabzonspor’da yönetim kurulu, alınan saha sonuçları ve kulübün içinde bulunduğu maddi kriz nedeniyle 4 Ocak Perşembe günü Trabzon’da olağanüstü toplanma kararı aldı.”

Gelen bilgilere göre Trabzonspor Basketbol kulübünün bu toplantıda genel kurul kararının alınacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz haftalarda da olağanüstü toplanan yönetimin istifa edeceği iddia edilirken 1 ay içinde seçim olacağı bilgisi kaydedildi.

Yapılacak olan seçim de ise başkanlığa Trabzonspor’un eski yöneticisi Nevzat Aydın’a yakınlığı ile bilinen TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Ali Bora İşbulan'ın aday olacağı söyleniyor.

Perşembe günü yapılacak olan olağanüstü toplantının ardından çıkacak karara göre hareket edilecek.

Bora İşbulan Kimdir?

TAV İşletme Hizmetleri 1998 de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Texas Üniversitesinden 2000 yılında İşletme, 2002 yılında Endüstri Mühendisliği alanında yüksek lisans derecelerini aldı.

Yeşim Tekstil’de  2002 – 2010 yılları arasında iç denetim, uluslararası projeler ve üretim, planlama ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında  yöneticilik görevleri üstlendi. Yeşim Tekstil’ in Amerika, Mısır, Moldova başta olmak üzere pek çok yurtdışı projesinde yer aldı.

TAV’a katılmadan önce aynı firmanın Mısır Ülke Direktörü olarak görev aldı. TAV Havalimanları bünyesine 2010 yılında katılan İşbulan , TAV İşletme Hizmetlerinin Türkiye, Kenya, ABD, Gürcistan, Tunus, Makedonya, Letonya, Suudi Arabistan ve Almanya’daki şirketlerinin yöneticiliğini yapıyor, 14 havalimanın ticari alan tahsisi, reklam ve tanıtım alanlarının kiralanması, TAV “prime class” Özel Yolcu Salon işletmeciliği, TAV Turizm Seyahat Acentesi, TAVPort.com online seyahat sitesi yönetimi, TAV Passport sadakat kart programı hizmetlerini yürüten TAV İşletme Hizmetlerin de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. Kaynak: 61saat
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın