• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Bulkaz: Savunma yapmaya başlayınca her şey değişti...

Trabzonspor koçu Ozan Bulkaz, Caleb Green'in olmadığı bir günde maç kazanmanın önemli olduğunu belirtip, "Savunma yaptığımızda işlerin düzelebileceğini gösterdik." dedi.

Bulkaz: Savunma yapmaya başlayınca her şey değişti...05.02.2018

Trabzonspor koçu Ozan Bulkaz, Caleb Green'in olmadığı bir günde maç kazanmanın önemli olduğunu belirtip, "Savunma yaptığımızda işlerin düzelebileceğini gösterdik." dedi.

Sakarya BŞB maçından sonra soyunma odasının bayram yerine döndüğünü söyleyen Bulkaz, İBB'yi de yendikleri taktirde başka hedefler belirleyebileceklerini ifade etti.

Bulkaz şöyle konuştu:
"Hasta olan Clebb Green'den Sakarya maçında yararlanamadık ama bütün oyuncular onun yerine de oynadı. Maçtan sonra soyunma odası görülmeye değerdi. Sporcuların ailelerinin, çocuklarının da katılmasıyla ortalık bayram yerine döndü, bütün yönetim oradaydı. Ayrıca başkanımız İBB maçından önce takımın sorunlarının çözüleceğini söyledi. Taraftarlarımız  dışarıda bizleri bekliyordu.

İstanbul'daki İBB maçında büyük bir Trabzonspor taraftarı olacak. Bu maçı da kazanıp uzun araya daha moralli girmek istiyoruz. İBB'yi yendiğimiz taktirde alt sıralarla ilgimizi kesip kendimize yeni hedefler belirleyeceğiz.

Ligin ikinci yarısına farklı basketbolla başlamak istiyorduk. Beşiktaş'tan 70'li sayı yedik, Sakarya BŞB'yi de 70'lerde tuttuk ve savunma yaptığımızda neler yapabileceğimizi gördük."

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın