• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Ozan Bulkaz'ın açıklamaları...

Maçın büyük bölümünü önde götürdükleri maçta Anadolu Efes'e 98-91 mağlup olan Trabzonspor Koçu Ozan Bulkaz Ozan, karşılaşmanın ardından şu açıklamalarda bulundu:

Ozan Bulkaz'ın açıklamaları... 11.03.2018

Maçın büyük bölümünü önde götürdükleri maçta Anadolu Efes'e 98-91 mağlup olan Trabzonspor Koçu Ozan Bulkaz, karşılaşmanın ardından şu açıklamalarda bulundu:

“Oyuncularımı kutluyorum. Anadolu Efes deplasmanında nasıl oynanması gerekiyorsa öyle hatta daha fazlasını oynadılar. Hem mücadele hem de oyun anlayışı üst düzeydi. Çok basit birkaç hatayla ve McCollum’un son saniyede attığı el üstü üçlükle maç Anadolu Efes lehine döndü. Biz de kazanabilirdik ki maçın büyük bölümünde öndeydik. Tebrik ediyorum oyuncularımı. Böyle olursa inşallah hedefimize ulaşırız.”

Alper Saruhan’ın maç sonu açıklamaları ise şu şekilde:

“İyi çalıştığımız haftaydı ve Rakibimize iyi hazırlanmıştık. Caleb Green ve Burak Eşlik’in yokluğunda sahada iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Son periyodun belli kısımlarında yaşadığımız istemediğimiz olaylar nedeniyle maçı kaybettik ama geriye dönüp baktığımızda takımın mücadelesi ve hırsı açısından doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Anadolu Efes‘i tebrik ediyorum ve onlara başarılar diliyorum. Haftaya önemli bir maçımız var. Taraftarımızın bizi salonda desteklediği her maçı kazanmak için mücadele ediyoruz. Taraftarlarımızı haftaya salona davet ediyorum.”

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın