• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

BSL'de 24. Haftanın Ardından

Fenerbahçe'ye 112-83 mağlup olan Trabzonspor'un 9 galibiyette kaldığı Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 24. hafta maçları tamamlanırken, Fenerbahçe Doğuş liderliğini devam ettirdi.

BSL'de 24. Haftanın Ardından... 09.04.2018

Fenerbahçe'ye 112-83 mağlup olan Trabzonspor'un 9 galibiyette kaldığı Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 24. hafta maçları tamamlanırken, Fenerbahçe Doğuş liderliğini devam ettirdi.

Ligin 24. haftasına 43 puanla lider giren Fenerbahçe Doğuş, Trabzonspor'u 112-83 mağlup ederek 45 puanla zirvedeki yerini korudu.

TOFAŞ ise deplasmanda Galatasaray Odeabank'ı 90-83 mağlup ederek 43 puanla ikinci sırada yer aldı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 24. haftasında alınan sonuçlar şöyle:

Darüşşafaka - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 79-77
Eskişehir Basket - Demir İnşaat Büyükçekmece: 76-72
Banvit - Sakarya Büyükşehir Belediyespor: 75-66
Galatasaray Odeabank - TOFAŞ: 83-90
Fenerbahçe Doğuş - Trabzonspor: 112-83
Gaziantep Basketbol - Muratbey Uşak: 68-65
Anadolu Efes - Beşiktaş Sompo Japan: 78-69
Pınar Karşıyaka - Yeşilgiresun Belediyespor: 77-71

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 24. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TakımOGMSYPuan
1FENERBAHÇE DOĞUŞ242132075173845
2TOFAŞ241952022187743
3ANADOLU EFES241771973192340
4BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN241681832173940
5BANVİT241591897179739
6DARÜŞŞAFAKA241591883175139
7SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR2413111834182337
8ESKİŞEHİR BASKET2412121904192636
9İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR2410141896195234
10GALATASARAY ODEABANK2410141928192634
11TRABZONSPOR249152098219533
12PINAR KARŞIYAKA249151880200333
13YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR248161915207732
14DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE247171897197931
15GAZİANTEP BASKETBOL247171857202631
16MURATBEY UŞAK244201794195328

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 25. hafta müsabakalarının programı şöyle:

13 Nisan Cuma: 
18.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Fenerbahçe Doğuş (19 Eylül)

14 Nisan Cumartesi:
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Banvit (Cebeci)
15.15 Trabzonspor-Eskişehir Basket (Hayri Gür)
17.00 Beşiktaş Sompo Japan-Gaziantep Basketbol (BJK Akatlar)

15 Nisan Pazar:
13.00 Muratbey Uşak-Galatasaray Odeabank (Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi)

15.15 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Efes (Sakarya)
17.00 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

16 Nisan Pazartesi:
19.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Darüşşafaka (Gazanfer Bilge) 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın