• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Abiş Hopikoğlu: “Yola devam etmek istiyoruz”

TS Basket Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu, 2017-2018 sezonunu değerlendirdiği bir açıklama yayınlayarak oyuncular, teknik heyet ve tüm idari personelle yola devam etmek istediklerini belirtti.

Abiş Hopikoğlu: “Yola devam etmek istiyoruz” 14.05.2018 14:38:51

TS Basket Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu, 2017-2018 sezonunu değerlendirdiği bir açıklama yayınlayarak oyuncular, teknik heyet ve tüm idari personelle yola devam etmek istediklerini belirtti.

İşte Hopikoğlu’nun açıklaması:

Kulübümüz için bir sezon iyisiyle kötüsüyle geride kaldı. Play-off hedefiyle başladığımız Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 2017 – 2018 sezonunu yaşadığımız sıkıntılar sebebiyle hedeflediğimiz noktadan uzak bir yerde tamamladık.

Umutlar tükendiği anlarda dahi var gücüyle “YAŞASIN TRABZONSPOR” diyerek maddi ve manevi takımın her daim yanında olan ve “Birlikte daha kuvvetliyiz” sloganına hayat veren kulübümüzün gerçek sahibi taraftarlarımıza şükran borçluyuz.

Bu zor süreçte bizleri yalnız bırakmayan, terinin son damlasına kadar savaşmayı kabul ederek parkeye çıkan tüm oyuncularımıza, kulübü ne pahasına olursa olsun sahiplenen teknik heyetimize ve idari çalışanlarımıza bu kulübün kapılarının sonuna kadar açık olduğunun bilinmesini isteriz. Bu vesileyle zor günlerimizde karakterlerini ortaya koyan bu büyük ailenin tüm fertlerine önümüzdeki sezon için kontrat sunulacağını ve onlarla birlikte yola devam etmek istediğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.

Ayrıca; 2017 – 2018 sezonunda basketbol süper ligine veda eden Muratbey Uşak Sportif ve Yeşil Giresun Belediyespor takımlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Süper Lig’e çıkmayı garantileyen Türk Telekom Basketbol’a başarılar diliyoruz.

Abiş Hopikoğlu
Kulüp Başkanı

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın