• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

İki kulüp arasındaki kriz derinleşiyor!

Trabzonspor Futbol ve Basketbol kulüpleri arasında Ozan Bulkaz’ın aracının istenmesi ile başlayan kriz derinleşerek devam ediyor.

İki kulüp arasındaki kriz derinleşiyor! 23.05.2018

Trabzonspor Futbol ve Basketbol kulüpleri arasında Ozan Bulkaz’ın aracının istenmesi ile başlayan kriz derinleşerek devam ediyor.

İşin özünde mevcut Ağaoğlu yönetiminin Abiş Hopikoğlu yönetimini istememesi var. Ve bu eksende gelişen olaylar zinciri asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun son açıklamaları ile de aslında iyice gün yüzüne çıkmış oldu.

Yapılan baskı ile Hopikoğlu yönetimine görevi bıraktırtarak basketbolda yeni bir yapılanmaya gitmek isteyen futbol kulübü, araç istenmesi olayı ile başlayan restleşmede ikinci adım olarak Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde bulunan ve daha önce basketbol kulübünün kullanımına verilerek “Kulüp Binası” yapılan prefabrik binanın anahtarlarını istedi.

Bu gelişmelere başkan Hopikoğlu karşı çıkınca bu sefer de asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu çıtayı yükselterek Trabzonspor’un Usta yönetiminde basketbola aktarmış olduğu 11 milyon lirayı yazdığı resmi yazı ile geri istedi.

Hayrettin Hacısalihoğlu kamuoyuna yapmış olduğu açıklamasında da “Bizim kurallarımıza uymuyorsanız aldığınız parayı geri verin. Her harcamanızı da bileceğiz. Ya da istemiyorsanız Trabzonspor isim hakkını elinizden alırız!” ifadelerini kullanarak bu işin üzerine gideceklerinin mesajını verdi.

Bu gelişmeler üzerine basketbolun futbol kulübü ile bağı neredeyse koparken, Hopikoğlu yönetiminin Trabzonspor'un desteği  olmadan gelecekle ilgili nasıl bir yol haritası izleyeceği merak konusu.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın