• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

TS Basket'ten Sponsor Hamlesi...

TS Basket'ten Sponsor Hamlesi...

TS Basket'ten Sponsor Hamlesi...17.06.2018

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde geçtiğimiz sezonu önce Play-Off hedefi ile sürdüren, ardından yaşadığı maddi sıkıntılardan sonra bir süre küme düşme korkusu yaşayarak tamamlayan Trabzonspor Basketbol Kulübü’nde hareketli günler yaşandığı öğrenildi.

21 Temmuz’da Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek olan ve mevcut Başkan Abiş Hopikoğlu’nun da aday olmasına kesin gözüyle bakılırken, camiada Hopikoğlu’na muhalif olan kesimlerin ise karşısına bir rakip çıkaracağı belirtiliyor.

ÜST ÜSTE SORUNLAR
Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor Kulübü ile sorun yaşayan, önce araba gerilimi yaşayan, ardından da 11 milyonluk borcun geri istendiği Trabzonspor Basketbol bir yandan da Trabzonspor isminin geri alınması durumu ile karşı karşıya.

SPONSORLAR İLE ANLAŞMA AN MESELESİ
Ancak Trabzonspor Basketbol Kulübü’nün oluşabilecek bu durumlara karşın yurt içi ve yurt dışı birkaç sponsor ile görüşme halinde olduğu öğrenilirken, biri ile de görüşmelerin son aşamaya geldiği öğrenildi. Başkan Hopikoğlu’nun Olağan Genel Kurul’a kadar sponsorunu açıklayarak ivme kazanıp mevcut transfer yasağını kaldırıp yeni sezon hazırlıklarına daha güçlü bir şekilde başlayacağı gelen bilgiler arasında. Hasan Tuncel/61saat

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın