• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Alper Akgün

Alper Akgün
a.alper.61@gmail.com
Helal Olsun..(!)
26/03/2017
  e-mail: alper_akgun_61@hotmail.com twitter: @Akgun_Alper


Helal Olsun(!)
Kaybedilen İBB ve Best Balıkesir maçlarının ardından hedefsiz kalan takım, bundan sonraki maçlarına biraz prestij biraz da son ikiden uzak kalmak amacıyla çıkacaktı.
Best maçından önce patlak veren boykot krizinin ardından ödemeler için kaynak bulan yönetimin beklentisi takımın eski formuna kavuşmasıydı. Fakat İBB ve Best maçında gördük ki kendine profesyonel kisvesini kalkan edinen bir takım oyuncu grubu, sırf para alamadıkları gerekçesiyle takımı sabote etmiş.
Ayrıca Tofaş maçında bizi üzen durum ise profesyonel oyuncu topluluğunun son derece güzel oyunu oldu. Madem böyle oynayabiliyorsunuz neden İBB ve Best maçlarını bile bile kaybettik?
Bizim Trabzonspor isminden beklediğimiz asla kayıtsız şartsız başarı değildir. Bizim Trabzonspor isminden beklediğimiz daima DİK oyundur. 
Profesyonellik para alınca oynamayıp para alamayınca kabuğuna çekilmek değildir. Asıl profesyonellik saha içinde tam kapasitesini gösterdikten sonra saha dışında emeğinin karşılığını her türlü yoldan istemektir.
Bu takımdan devre arası ayrılmayarak gönüllerde taht kurdunuz kiminiz, kiminiz ise yıllardır öz kardeşimiz gibi bağrımızda büyüdünüz. 
Kim ihanet içinde bilmiyoruz ama şimdi yaptıklarınız diğer yaptıklarınızla ters düşüyor. Kimse Trabzonspor'dan büyük değil.
Ayrıca taraftara rağmen 4 sezondur takımda tutulan genel menajerin miadı dolmuştur, vizyonu çökmüştür. Trabzon sevdalısı sayın Abiş Hopikoğlu'ndan en büyük beklentimiz artık yeniden yapılanmada işlemeyen parçaları değiştirmesidir.


Paylaş | | Yorum Yaz
501 kez okundu. Yazarlar

Yazarın diğer yazıları

Sürpriz İlaç - 08/01/2018
Vurun abalıya - 03/12/2017
DOĞRU OYUN, GÜZEL GALİBİYET - 22/10/2017
YİNE OLMADI... - 05/03/2017
 Devamı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
HAFTANIN MAÇLARI
 TBSL 16. HAFTA  
         
Beşiktaş SJ v Trabzonspor 
27 Ocak Cumartesi 17:00
Akatlar Spor Salonu
Yayın: NTVSPOR

**************
BGL 17. HAFTA
                         
Trabzonspor v Muratbey Uşak 
17 Ocak Çarşamba 13:00
Hayri Gür Spor Salonu

CANLI SKOR

POTA ARKASICanlı Yayın İçin Tıklayınız  

Sponsorluk İçin Tıklayınız  

Arşiv  İçin Tıklayınız