• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Gökhan Saral Karadeniz’in Sesi Gazetesi'ni Satın Aldı
Gökhan Saral Karadeniz’in Sesi Gazetesi'ni Satın Aldı 25.04.2014 14:53:43

Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkan Yardımcısı Gökhan Saral, Karadeniz’in Sesi Gazetesi'ni Satın Alarak medya dünyasına adım attı.

Trabzon yerel medyasından çekilme kararı alan Nurettin Aydın, Karadeniz’in Sesi Gazetesi'ndeki bütün hisselerini, Ankara merkezli bir inşaat firmasının sahibi ve aynı zamanda Trabzonspor Basketbol Kulübü'nde Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Gökhan Saral'a devretti. 

Saral dün Trabzon’a mali müşaviriyle geldi ve gazetenin Yayın Danışmanı, Salih Çamoğlu ile devir işlemlerini gerçekleştirdi. Gazetede yakında jenerik dahil bir çok değişikliğin yaşanacağı vurgulandı.

Trabzon medyasına hızlı girecek..

Medya koridorlarından sızan bilgilere göre Gökhan Saral, Karadeniz’in Sesi Gazetesi ile medya dünyasına Trabzon özelinde hızlı girmeyi amaçlıyor.

Bunun için birçok transfer yapacak.

Trabzon yerel medyasının önemli bazı isimleriyle çalışmak niyetinde olduğu öğrenilen Saral, gazetenin mizanpajı, hazırlanış biçimi ve yayın politikasıyla bir atılım yapmayı planlıyor.

Saral’ın, Trabzon medyasına bu hızlı girişiyle tirajlarda nasıl bir değişiklik yaşanacağı merakla bekleniyor.

Gökhan Saral'ın ayrıca Trabzon'da iki önemli haber sitesiyle de pazarlık halinde olduğunu öğrendik. Genç işadamı bu sitelerden birini de almaya çalışacak. Ayrıca bazı çevrelerin Saral’a yerel yayın yapan bir televizyonu da önerdiği, bunun için de fizibilite çalışmalarının başladığı belirlendi. Kaynak

  
1591 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın