• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Kocaeli'nde Başlıyor (Tamamlandı)
Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Kocaeli'nde Başlıyor (Tamamlandı) 04.05.2015 

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2014-2015 Sezonu Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Kocael'nde başlıyor.

5-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Kocaeli'nde düzenlenecek olan Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda Trabzon'u Trabzonspor MP Yıldız Takımı temsil edecek.

Hatırlanacağı üzere Trabzonspor Yıldız Takımı, 7-11 Nisan tarihleri arasında Balıkesir'de düzenlenen Anadolu Şampiyonası'nda Banvit'in ardıdan ikinci olarak Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanmıştı.


TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL
10 Mayıs Pazar
Atatürk Spor Salonu
41
11:00
Buca Belediye - Darüşşafaka Doğuş
92 - 79 
42
13:00
Türk Telekom - Galatasaray 
45 - 69
43
15:00
Fenerbahçe - TOFAŞ
60 - 62
44
17:00
Anadolu Efes - Banvit
84 - 67

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Anadolu Efes
2
Banvit
3
TOFAŞ
4
Fenerbahçe Ülker
5
Galatasaray
6
Türk Telekom
7
Buca Belediye
8
Darüşşafaka Doğuş
9
Genç Karşıyakalılar
10
Emine Örnek Koleji
11
Mavişehir Gençlik
12
Samanyolu Koleji
13
İstanbul BŞB.
14
TED Ankara Kolejliler
15
Nilüfer Belediye
16
Trabzonspor

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNAL
9 Mayıs Cumartesi
Atatürk Spor Salonu
33
11:00
Türk Telekom - Buca Belediye            
89 - 74
34
13:00
Galatasaray - Darüşşafaka Doğuş            
86 - 66 
35
15:00
Anadolu Efes - Fenerbahçe Ülker
76 - 69
36
17:00
Banvit - TOFAŞ 
81 - 78 
Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu
37
11:00
Trabzonspor - Nilüfer Belediye 
59 - 64
38
13:00
İstanbul BŞB.- TED Ankara Kolejliler 
70 - 46
39
15:00
Mavişehir Gençlik - Samanyolu 
79 - 56
40
17:00
Emine Örnek Koleji - Genç Karşıyakalılar
 81 - 88

 

 

ÇEYREK FİNAL GRUB MAÇLARI SIRALAMASI
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Anadolu Efes
1
Fenerbahçe Ülker
1
Galatasaray
1
TOFAŞ
2
Banvit
2
Darüşşafaka
2
T.Telekom
2
Buca BLD.
3
E.Örnek KLJ.
3
Samanyolu
3
Mavişehir
3
G.Karşıyakalılar
4
İstanbul BŞB.
4
Nilüfer BLD.
4
Trabzonspor
4
TED Kolejliler

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇEYREK FİNAL
8 Mayıs Cuma
Atatürk Spor Salonu
25
11:00
Anadolu Efes - Türk Telekom
95 - 79
26
13:00
Banvit - Galatasaray
88 - 73
27
15:00
Fenerbahçe Ülker - Buca Belediye
67 - 38
28
17:00
Darüşşafaka Doğuş - TOFAŞ
58 - 86
Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu
29
11:00
İstanbul BŞB. - Trabzonspor
71 - 57
30
13:00
Nilüfer Belediye - TED Ankara Kolejliler
49 - 57
31
15:00
Emine Örnek Koleji - Mavişehir Gençlik
90 - 84
32
17:00
Samanyolu - Genç Karşıyakalılar
56 - 64

 

 
A GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
Anadolu Efes
3
3
0
250
224
1,1161
0
0,0000
6
Banvit
3
2
1
237
224
1,0580
0
0,0000
5
Emine Örnek KLJ.
3
1
2
227
229
0,9913
0
0,0000
4
İstanbul BŞB.
3
0
3
186
223
0,8341
0
0,0000
3
 
 
B GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
Fenerbahçe
3
3
0
225
138
1,6304
0
0,0000
6
Darüşşafaka Doğuş
3
2
1
205
180
1,1389
0
0,0000
5
Samanyolu
3
1
2
153
210
0,7286
0
0,0000
4
Nilüfer Belediye
3
0
3
135
190
0,7105
0
0,0000
3
 
C GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
Galatasaray
3
3
0
270
194
1,3918
0
0,0000
6
Türk Telekom
3
2
1
192
207
0,9275
0
0,0000
5
Mavişehir Gençlik
3
1
2
182
212
0,8585
0
0,0000
4
Trabzonspor
3
0
3
173
204
0,8480
0
0,0000
3
 
D GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
TOFAŞ
3
3
0
236
175
1,3486
0
0,0000
6
Buca Belediye
3
2
1
171
184
0,9293
0
0,0000
5
Genç Karşıyakalılar
3
1
2
195
192
1,0156
0
0,0000
4
TED Ankara Kolejliler
3
0
3
177
228
0,7763
0
0,0000
3

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
05 Mayıs  - 10 Mayıs 2015 / Kocaeli
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Anadolu Efes
1
Fenerbahçe Ülker
1
Türk Telekom
1
Buca Belediye
2
E. Örnek KLJ.
2
Nilüfer Belediye
2
Galatasaray
2
G. Karşıyakalılar
3
İstanbul BŞB.
3
Samanyolu KLJ.
3
Trabzonspor
3
TOFAŞ
4
Banvit
4
Darüşşafaka D.
4
Mavişehir BLD.
4
TED Ankara KLJ

 

5 Mayıs Salı
Atatürk Spor Salonu
A
11:00
Anadolu Efes - Emine Örnek Koleji
88 - 85
A
13:00
İstanbul BŞB.- Banvit
60 - 83
C
15:00
Türk Telekom - Galatasaray
63 - 94
C
17:00
Trabzonspor - Mavişehir Belediye
55 - 56
Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu
B
11:00
Fenerbahçe Ülker - Nilüfer Belediye
58 - 43
B
13:00
Samanyolu Klj.- Darüşşafaka Doğuş
53 - 78
D
15:00
Buca Belediye - Genç Karşıyakalılar
60 - 52
D
17:00
TOFAŞ - TED Ankara Kolejliler
84 - 65
6 Mayıs Çarşamba
Atatürk Spor Salonu
D
11:00
Genç Karşıyakalılar - TOFAŞ
70 - 82
D
13:00
TED Ankara Kolejliler - Buca Belediye
62 - 71
B
15:00
Nilüfer Belediye - Samanyolu Klj.
40 - 70
B
17:00
Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe Ülker
65 - 75
Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu
A
11:00
Emine Örnek Koleji - İstanbul BŞB.
58 - 52
A
13:00
Banvit - Anadolu Efes
65 - 80
C
15:00
Galatasaray - Trabzonspor
87 - 58
C
17:00
Mavişehir Belediye - Türk Telekom
53 - 68
7 Mayıs Perşembe
Atatürk Spor Salonu
C
11:00
Türk Telekom - Trabzonspor
61 - 60
C
13:00
Galatasaray - Mavişehir Belediye
89 - 73
A
15:00
Anadolu Efes - İstanbul BŞB.
82 - 74
A
17:00
Emine Örnek Koleji - Banvit
84 - 89
Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu
D
11:00
Buca Belediye - TOFAŞ
40 - 70
D
13:00
Genç Karşıyakalılar - TED Ankara Kolejliler
73 - 50
B
15:00
Fenerbahçe Ülker - Samanyolu Klj.
92 - 30
B
17:00
Nilüfer Belediye - Darüşşafaka Doğuş
52 - 62

NOT: Turnuva maçlarını bu haber başlığından takip edebilirsiniz.
(*Veriler basketfaulden alınmıştır.



  
3478 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın