Türkiye Kupası 2010-2011 Sezonu
TÜRKİYE KUPASI 2010-2011 SEZONU
Basketbolseverlerin merakla beklediği ve kıran kırana mücadelelere sahne olacak eleme turu heyecanı; Antalya’da Kepez Belediyesi Spor Salonu'nda, Balıkesir’de Kurtdereli Spor Salonu'nda, Gaziantep’de Karataş Şahinbey Spor Salonu'nda ve Ordu’da ise Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda yaşanacak.
Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan eleme maçları sonucunda gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar, 10-11-12-13 Şubat 2011 tarihlerinde düzenlenecek Sekizli Finale katılmaya hak kazanacak. Final turu karşılaşmalarında rakiplerini eleyerek mutlu sona ulaşacak olan takım, 26. Türkiye Kupası’nın sahibi olacak.
Erkekler Türkiye Kupası Eleme Grupları ve yapılacak maçların programı şöyle:
A Grubu (Balıkesir)
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Erdemir
Banvit
Aliağa Petkim
Maç programı (10-12 Ekim)
Kurtdereli Spor Salonu
10 Ekim Pazar
14:00 Mersin BŞB – Aliağa Petkim
16:00 Erdemir – Banvit
11 Ekim Pazartesi
14:00 Banvit – Mersin BŞB
16:00 Aliağa Petkim – Erdemir
12 Ekim Salı
13:00 Mersin BŞB - Erdemir
15:00 Banvit - Aliağa Petkim
B Grubu (Ordu)
Pınar Karşıyaka
Edirne Olin Basketbol
Efes Pilsen
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Maç programı (9-11 Ekim)
Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu
9 Ekim Cumartesi
14:00 Pınar Karşıyaka – Antalya BŞB
16:00 Edirne Olin – Efes Pilsen
10 Ekim Pazar
14:00 Efes Pilsen – Pınar Karşıyaka
16:00 Antalya BŞB – Edirne Olin
11 Ekim Pazartesi
14:00 Pınar Karşıyaka – Edirne Olin
16:00 Efes Pilsen – Antalya BŞB
C Grubu (Gaziantep)
Fenerbahçe Ülker
Tofaş
Medical Park Trabzonspor
Bornova Belediyesi
Maç programı (9-11 Ekim)
Karataş Şahinbey Spor Salonu
9 Ekim Cumartesi
18:00 Fenerbahçe Ülker – Bornova Bld.
20:00 Tofaş – Medical Park Trabzonspor
10 Ekim Pazar
18:00 Medical Park Trabzonspor – Fenerbahçe Ülker
20:00 Bornova Bld. - Tofaş
11 Ekim Pazartesi
16:00 Fenerbahçe Ülker – Tofaş
18:00 Medical Park Trabzonspor – Bornova Bld.
D Grubu (Antalya)
Galatasaray Cafe Crown
Türk Telekom
Oyak Renault
Beşiktaş Cola Turka
Maç programı (10-12 Ekim)
Kepez Belediyesi Spor Salonu
10 Ekim Pazar
18:00 Türk Telekom – Oyak Renault
20:00 Galatasaray Cafe Crown – Beşiktaş Cola Turka
11 Ekim Pazartesi
18:00 Oyak Renault – Galatasaray Cafe Crown
20:00 Beşiktaş Cola Turka – Türk Telekom
12 Ekim Salı
17:00 Galatasaray Cafe Crown – Türk Telekom
19:00 Oyak Renault - Beşiktaş Cola Turka
FİNALİSTLER
( Final karşılaşmaları 0-10-11-12-13 Şubat Traihlerinde daha sonra belirlenecek bir ilde yapılacak )
Yorumlar -
Yorum Yaz