• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası Trabzon'da Başlıyor (Tamamlandı)
Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası Trabzon'da Başlıyor (Tamamlandı) 27.04.2015 

Trabzon'u Trabzonspor MP Genç ve İdmangücü Genç takımlarının temsil edeceği Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası Trabzon'da başlıyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen ve Trabzon'un ev sahipliği yapacağı Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası 28 Nisan - 2 Mayıs 2015 tarihleri arasında Trabzon'da oynanacak. 

Trabzon Hayri Gür Spor Salonu'nda oynanacak olan turnuvada grup maçları 28, 29 ve son 30 Nisan tarihlerinde, şampiyonada sıralamanın belli olacağı maçlar ise 1 ve 2 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

Turnuvayı ilk 2 sırada bitirenler Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacaklar.

Hatırlanacağı üzere Trabzonspor MP Genç Takımının geçtiğimiz sezon Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katılma başarısı gösterdiği için bu sezon Giresun'da düzenlenen Genç Erkekler Bölge Şamapiyonası'na Trabzon il ikincisi olan İdmangücü katılarak Bölge Şampiyonu olmuş ve Anadolu Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştı. 

Trabzonspor MP Genç Takımı ise geçtiğimiz sezon Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katılma başarısı gösterdiği için Bölge Şampiyonasına katılmadan direk Anadolu Şampiyonası'ndan başlıyor.

GRUP MAÇ SONUÇLARI:

28 Nisan Salı: Trabzonspor 68-39 İdmangücü (14:30)

29 Nisan Çarşamba: Denizli Basket 79-70 Trabzonspor MP (12:00)
29 Nisan Çarşamba: İdmangücü 39-51 Gaziantep Zirve Ünv. (16:00)

30 Nisan Perşembe: Denizli Basket 63-50 İdmangücü (10:00)
30 Nisan Perşembe: 
Trabzonspor MP 78-61 Gaziantep Zirve Ünv.  (14:00)

ŞAMPİYONA SIRALAMA MAÇ SONUÇLARI:

01 Mayıs Cuma:
İdmangücü 49-28 Malatya Yıldızları (09:30)
01 Mayıs Cuma:
Banvit 82-54 Trabzonspor (17:00)

02 Mayıs Cumartesi: Trabzonspor 69-62 Akhisar Bel. (11:00)
02 Mayıs Cumartesi: Denizli 69-73 Banvit

ŞAMPİYONA SIRALAMA:

1-Banvit...
(Türkiye Şampiyonasına Gidecek)
2-Akhisar Belediye...
(Türkiye Şampiyonasına Gidecek)
3-Trabzonspor MP
4-Denizli
5-.Gazianten Zirve Ünv.
6-Samsun B.Ş.B. Anakent
7-İdmangücü
8-Malatya Yıldızları


NOT: Turnuva maç sonuçlarını ve güncellemelerini bu haber başlığından takip edebilirsiniz.



  
3397 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın