• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Statü / Plaf Off

STATÜ

İlk Tur Eşleşmeleri


A1-B8 (Galibi C)
B1-A8 (Galibi G)
A2-B7 (Galibi D)
B2-A7 (Galibi H)
A3-B6 (Galibi E)
B3-A6 (Galibi I)
A4-B5 (Galibi F)
B4-A5 (Galibi J)

İkinci Tur Eşleşmeleri

C-J Galibi
G-F Galibi
D-I Galibi
H-E Galibi


1.EŞLEŞMELER Hacettepe ( )-( ) Optimum Ted Koleji..........(C)
Trabzonspor( ) - ( ) Yeşilyurt.......................(D)
Genç Telekom( ) -( ) Pertevniyal..................(I)
Selçuk Üniversitesi( ) - ( )Akhisar Belediye..(E)
Vestel( ) -( ) Uşak Belediye.........................(F)
Olin Gençlik( ) - ( )Beykoz...........................(G)
FMV Işıkspor( ) - ( )Finalspor.......................(H)
Gelişim Koleji( ) - ( ) İTÜ...............................(J)
2.EŞLEŞMELER (Çeyrek Final)

9 Nisan Cuma
17:45 Hacettepe Üniversitesi(83) -
Gelişim Koleji (68) (C-J)


10 Nisan Cumartesi
13:00 Fmv Işık(51) - Selçuk Üniversitesi(54) (H-E)

16:00 Trabzonspor (86) - Genç Telekom(72) (D-I)

17:00 Olin(65) - Vestel(51) (G-F)


13 Nisan Salı
14:30
Gelişim Koleji - Hacettepe Üniversitesi

14 Nisan Çarşamba
18:00 Genç Telekom - Trabzonspor

17:00 Selçuk Üniversitesi - Fmv Işık

18:30 Vestel - Olin


17 Nisan 2010

Trabzonspor (77) - Genç Telekom(64)


FİNAL FOUR

C-J Galibi .......Hacettepe
G-F Galibi........Olin Gençlik
D-I Galibi........Trabzonspor
H-E Galibi........Selçuk Ünv.

Yozgat

YOZGAT Bozok spor salonu    
TARİHSAATTAKIMLARYAYINSONUÇ
30 Nisan Cuma15:00Hacettepe Üni.Selçuk Üni.SkyTürk-Kadırga 
30 Nisan Cuma17:00Olin GençlikTrabzonspor Bask.SkyTürk-Kadırga 
01 Mayıs Cumartesi16:00Trabzonspor Bask.Hacettepe Üni.SkyTürk-Kadırga 
01 Mayıs Cumartesi18:00Selçuk Üni.Olin GençlikSkyTürk-Kadırga 
02 Mayıs Pazar14:30Hacettepe Üni.Olin GençlikSkyTürk-Kadırga  
02 Mayıs Pazar16:30Trabzonspor Bask.Selçuk Üni.SkyTürk-Kadırga  


İstanbul

İSTANBUL Sinan Erdem spor salonu     
TARİHSAATTAKIMLARYAYINSONUÇ
07 Mayıs Cuma Selçuk Üni.Hacettepe Üni.  
07 Mayıs Cuma Trabzonspor Bask.Olin Gençlik  
08 Mayıs Cumartesi Olin GençlikSelçuk Üni.  
08 Mayıs Cumartesi Hacettepe Üni.Trabzonspor Bask.  
09 Mayıs Pazar Selçuk Üni.Trabzonspor Bask.  
09 Mayıs Pazar Olin GençlikHacettepe Üni.  


Yorumlar - Yorum Yaz
HAFTANIN MAÇLARI
 BSL 
        
Pınar Karşıyaka V Trabzonspor
30 Kasım Perşembe 18:00
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
Yayın: beiNSports3

**************
BGL (B GRUBU)
     
Trabzonspor V Sakarya BŞB
26 Kasım Pazar 13:00
Hayri Gür Spor Salonu
CANLI SKOR

POTA ARKASI



Canlı Yayın İçin Tıklayınız  

Sponsorluk İçin Tıklayınız  

Arşiv  İçin Tıklayınız