• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Sezonlar ve Kadrolar

TRABZONSPOR'UN SEZONLARA AİT TAKIM KADROLARI


 

TB2L 2012-2013 SEZONU

FNAd Soyad Doğum Tarihi Doğum Yeri SYRASBL
1. Nihat Emre Ekim10.08.1980 Samsun57301024
2. Adnan Önder Külçebaş20.10.1981 İstanbul46281054
3. Gökhan Orçun Tunca28.04.1980 Şile97651483
4. Rasim Başak17.01.1980 Azarbeycan1269910185
5. Erdem Türetken05.04.1979 Amasya21610533152
6. Firat Aydemir01.03.1980 Bursa1524933110
7. Umutcan Özyildirim10.11.1983 Balıkesir61217110
8. Sercan Topcu19.08.1985 Trabzon1043667150
9. Khalid Numan El Amin25.04.1979 Minnesota00000
10. Henry Antawn Dobie19.09.1978 New York29452115220
11. Mesut Kadir Çipa05.05.1988 İstanbul6552784
12. Fahri Kaan Üner03.03.1988 Mersin33171460
13. Yunus Akçay21.01.1989 İstanbul682317141
14. Alican Güney25.02.1989 Kadiköy564513160
15. Jurica Zuza04.04.1978 Zadar346115201111
16. İsmet Alkan05.04.1990 Trabzon66210
17.Oğuzhan Turan

 

 

BBL 2011-2012 SEZONU (KÜME DÜŞME)

FNAd Soyad Doğum Tarihi Doğum Yeri SYRASBL
1. Kerim Umut Yenice13.08.19796737500
2. Serhat Büker01.02.1981 Bursa4525742
3. Levent Bilgin04.01.1982 İstanbul1077510125
4. Oktay Yilmaz28.01.1983 Pladin910240
5. Marc Douglas Salyers28.02.1979 Illionis2629511
6. Polat Kaya06.01.1986 Gaziosmapaşa1767628201
7. Oğuzhan Turan26.04.1993 İstanbul01010
8. Fahri Kaan Üner03.03.1988 Mersin1215050150
9. Kerem Özkan19.11.1988 Ankara20110029279
10. Russel Robinson JR24.01.1986 New York2424458372
11. Erkan İnan07.11.198902110
12. Faik Can Nurkan05.09.1991 Fatih02000
13. Jonathan Mychal Gibson08.11.1987 California57773106250
14. Monwell John Randle04.07.1982 Illinois1349514127
15. Maurice Edward Bailey30.10.1981 New York175310
16. Stevan Milosevic03.10.1985 Belgrad246111
17. Elton Eugene Brown JR. 15.09.1982 Virginia42828947815
18. Ernests Kalve04.04.1987 Rigas3518320
19. İsmet Alkan05.04.1990 Trabzon74100

 

BBL 2010-2011 SEZONU

FNAd Soyad Doğum Tarihi Doğum Yeri SYRASBL
1. İlker Türel50163460
2. Serhat Büker197351
3. Hadi Özdemir13286401713
4. Hakan Yapar3523740
5. Ali Karadeniz666219202621
6. Caner Öner2013721
7. Mutlu Demir52000
8. Alvin Eugene Snow - JR2838285272
9. Goran Cakic21.05.19801358327109
10. Harold S Jamison5440570
11. İsmet Alkan00000
12. Derrick Obasohan30610041247
13. Aleksandar Rasic22173123290
14. Vladislav Dragojlovic01.01.19804537303
15. Igor Milosevic01.01.1980145274691
16. Kamer Mani21.01.199200000
17. Mehmet Ersin Görkem19910428162

 

TB2L 2009-2010 SEZONU (ŞAMPİYONLUK)

FNAd Soyad Doğum Tarihi Doğum Yeri SYRASBL
1. Umut Tinay06.01.1980 İstanbul874484160
2. Kerem Öztoprak14.07.1980 İstanbul93611231
3. İlker Türel01.07.1983 Şumnu2625891471
4. Gökhan Orçun Tunca28.04.1980 Şile28415328307
5. Serhat Büker01.02.1981 Bursa938019109
6. Melih Kabakçi22.05.1982 Bursa2195617214
7. Firat Aydemir01.03.1980 Bursa3599099440
8. Hadi Özdemir11.10.1983 Sivas21013729328
9. Ramazan Öksüz23.01.1986 Rize135350
10. Caner Öner13.07.1987 Fatih2336856265
11. Eddy Douglas Fobbs JR17.09.1980 Texas170123121736
12. Volkan İncekara08.04.1990 Bakirköy461227110
13. Hakan Yapar27.08.1984 İzmir313202492813
14. Harold S Jamison20.11.1976 South Carolina2079929142

15. Erdal Albayrak

 


 

TB2L 2008-2009 SEZONU

FNAd Soyad Doğum Tarihi Doğum Yeri SYRASBL
1. Engin Algin20.03.1975 Keşan1797921114
2. Umut Tinay06.01.1980 İstanbul28771123462
3. Kerem Öztoprak14.07.1980 İstanbul1421151263
4. Roman Tok01.08.1981 Azerbaycan81000
5. Ufuk Yanar31.01.1981 İzmit4920832
6. Recai Öztürk08.10.1982 Karaisali21314040262
7. Tyrus Desmon Boswell28.10.1978 Alabama297198341831
8. İsmail Esmeray18.12.1986 Bandırma1910211
9. Ogün Sevinç22.09.1988 Fatih4667456325
10. Burak Yönder17.11.1988 İstanbul584046205
11. Volkan Çam24.02.1988 Kirklareli00000
12. Can Özcan16.04.1989 Üsküdar34095583016
13. Birkan Batuk30.01.1990 Kadiköy2016042302
14. Volkan İncekara08.04.1990 Bakirköy1333338141
15. Michael Anthony Scott13.03.1986 Indiana18411617188

Yorumlar - Yorum Yaz


HAFTANIN MAÇLARI
 BSL 
        
Pınar Karşıyaka V Trabzonspor
30 Kasım Perşembe 18:00
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
Yayın: beiNSports3

**************
BGL (B GRUBU)
     
Trabzonspor V Sakarya BŞB
26 Kasım Pazar 13:00
Hayri Gür Spor Salonu
CANLI SKOR

POTA ARKASI



Canlı Yayın İçin Tıklayınız  

Sponsorluk İçin Tıklayınız  

Arşiv  İçin Tıklayınız