• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Basketbol Kulübü Yönetim Toplantısı Sona Erdi

Bütçeyi Arttırıp Yola Devam Kararı Aldılar 05.07.2011 21:11:01

Basketbol Kulübü Yönetim Toplantısı Sona Erdi

Başkan Saner Ayar'ın isteğiyle bugün saat: 16:00'da İstanbul'da yapılan Trabzonspor Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı az önce sona erdi.

Daha önce katılacağı açıklanan Basketbol Kulübü Bşk. Yardımcısı ve Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta ile ağabeyisi İzzet Usta'nın katılmadığı toplantıya, tüm yönetim kurulu eksiksiz olarak katılım gösterdi.

Gündeme yönelik yapılan toplantıda; sonsor konusu, kulübün ve takımın bütçesi, takım koçu gibi konular ele alınırken, bazı detayların netleşmemesi üzerine toplantının 8 Temmuz Cuma günü tekrarlanmasına karar verilirken, Trabzon'da yapılması öngörülen geniş katılımlı toplantının ise "gerek yok" denilerek iprtal edildiği öğrenildi. 

Kulüp Yönetim Kurulu Üyelerinin ortalama 100.000 TL katkı katkı yapması kararlaştırılan toplantıda, Takımın Beko Basketbol Ligi'ne katılmama gibi seçeneğin tamamen ortadan kalktığı, 61.000 TL tutan Lige katılım bedelinin de bu hafta içerisinde yatırılacağı öğrenilirken; sportif bütçenin 1,5 Milyon TL'ye yükseltilmesine, kulübün borçlarının ise ayrı bir bütçeyle ve yapılacak olan görüşmeler sonucunda yapılandırılarak ödenmesine karar verildi.

 Basketbol takımımızın sponsorluğu konusunda ise 2 farklı sponsorla görüşmelerin devam ettiği, önümüzdeki günlerde anılan sponsorlardan birine karar verileceği de alınan bilgiler arasında.

Takımın koçunun kim olacağı yönünde kararsız kalınırken, daha önce ismi gündeme gelen Yücel Platin'in yönetim katında kabul görmediği, Cem Akdağ ve Halil Üner isimlerinden birine karar verileceği ve bu konunun da Cuma günü yapılacak olan toplantıda netleşeceği belirtildi.

Bu arada, Basketbol Kulübünün önümüzdeki günlerde kongreye gitmesi ve yeni yönetim oluşması yönünde görüş olduğu da alınan bilgiler arasında.

TrabzonBasket.Com2138 kez okundu

Yorumlar

Koç     06/07/2011 00:35

Yücel platini beğenmeyenler halil üner isminde ısrar ediyorlar? şakamısınız siz? madem halili getirecektiniz dodoyu neden gönderdiniz? her ikiside aynı. birkez olsun doğru karar verin.madem yücel platini istemiyorsunuz bari cam akdağı getirin ve halil üner hatasını yapmayın.
Misafir - Murat