• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

TB2L'ye Komşu Geldi. Yeşil Giresun TB2L'de

Yeşil Giresun TB2L'ye Davet Edildi 14.09.2012

TB2L'ye komşu geldi...

Geçen sezon TB3L’de şampiyon olarak 2. ligde mücadele etme hakkı kazanan ancak maddi problemler nedeniyle ligden çekilme kararı alan Söğütsen Seramik'in yerine 2. Lig'e Yeşil Giresun Belediye davet edildi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü’nden yapılan açıklamada, Ankara temsilcisi Söğütsen Seramik’in ligden çekilme talebinin kabul edilerek yerine TB3L'yi 3. sırada tamamlayan Giresun temsilcisi Yeşilgiresun Belediye TB2L’ye davet edildi.

Yeşil Giresun'un TB2L'ye alınmasının ardından hızla kadro kurma çalışmalarına başlayan Giresun temsilcisi ilk iş olarak koç konusunu çözerek Yücel Platin ile anlaştı.

Hatırlanacağı üzere Yeşil Giresun Belediye geçtiğimiz sezon EBBL'de İdmanocağı takımıyla aynı grupta mücadele ederek grubu 1. olarak tamamlamış, ardından devam eden TB3L liginde ise Söğütsen Seramik ve İzmir Büyükşehir Belediye'nin ardından ligi 3. sırada bitirmişti.

TrabzonBasket.Com olarak Karadeniz temsilcisi ve komşumuz Yeşil Giresun Belediye'ye hoşgeldin diyor, zorlu lig maratonunda kendilerine başarılar diliyoruz.

  


TrabzonBasket 
  
1795 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın