• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Abiş Hopikoğlu: Resmi borç yoktur tebligatı rica ediyoruz...

Trabzonspor Kulübünün icra ile ilgili yapmış olduğu son açıklamasının hemen ardından Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu'ndan da bir açıklama geldi.

Abiş Hopikoğlu: "Resmi borç yoktur tebligatı rica ediyoruz" 27.07.2017 22:09:35

Trabzonspor Kulübünün icra ile ilgili yapmış olduğu son açıklamanın hemen ardından Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu'ndan da bir açıklama geldi.

İşte O Açıklama;

Kamuoyuna duyuru

Kulüp Başkanımız Abiş Hopikoğlu, açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Kulübümüzün yapmış olduğu açıklama bizim beklediğimiz tüm imkanları ve beklentileri tam karşılamamakla beraber yine de iyi niyet çerçevesinde kamuoyundaki oluşan beklenti ve camiada oluşan tavrın doğru okunduğunu, bunun gereğinin yapıldığını göstermektedir.

Biz Trabzonspor Basketbol Kulübü olarak, olağan genel kurulumuzda da dile getirdiğimiz gibi kulübümüzle daha fazla kamuoyu önünde tartışmayı doğru bulmuyoruz. Trabzonspor Basketbol Kulübü’müzün hukuki itirazı sonucu durdurulan icra işleminin artık kesin ve net bir şekilde sonuca bağlanmasını rica ediyoruz . Trabzonspor Kulübü’müzün geçmiş dönemde Sn.Sadri Şener zamanında yapmış olduğu uygulamanın aynısını yaparak üzerimizde Demokles’in Kılıcı gibi sallanan bu riski hem biz yönetim noktasında hem de bu zor şartlarda iyi niyetle bize yardımcı olacağını umduğumuz destekçi ve sponsorlarımız açısından ortadan kaldırılması bir gerekliliktir.

Bu kesinlikle bir restleşme değildir, mecburiyettir.

Kulübümüzün bu yazısını bahane etmek gibi bir durum da söz konusu değildir. Sıkıntılarımız ve sorunlarımızın varlığı kamuoyunun bildiği bir gerçektir. Bu olay ise sıkıntılı olan bu sürecin üzerine tuz biber ekmiştir.

Dolayısıyla kulübümüz de bu iyi niyetli açıklamadan sonra büyüklüğüne yakışır bir şekilde bu işi tamamen sonlandıran ve ilgili ilk yazının gerçekliğinin kalmadığına dair resmi borç yoktur tebligatı rica ediyor, bekliyoruz. Bu oluştuktan sonra da biz esas sorumluluğumuz olan yeni sezondaki takımımızı oluşturmak için gereken çalışmalarımıza başlayacağız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın