• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Başkan farklı, yardımcısı farklı konuşuyor... Sonuç; Belirsizlik...

Trabzonspor Basketbol Kulübü’nde uzun süredir konuşulan ligden çekilme spekülasyonları kafa karıştırmaya devam ediyor.

Başkan farklı, yardımcısı farklı konuşuyor... 10.08.2018

Trabzonspor Basketbol Kulübü’nde uzun süredir konuşulan ligden çekilme spekülasyonları kafa karıştırmaya devam ediyor.

Başkan Hopikoğlu ligden çekilme durumumuz yok derken, Başkan Yardımcısı Derya Günal ise lige katılmamız zor dedi.

İşte açıklamalar…

ABİŞ HOPİKOĞLU: "TRANSFERİ BAŞLATACAĞIZ"

Konu ile ilgili 61saat’e açıklamalarda bulunan Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu “Ligden çekilme durumumuz yok. Kuraya girdik, ekonomik olarak zor durumdayız. Bunları çözüp transfer harekatını başlatacağız. Antrenörümüz Ozan Bulkaz bizimle kalacak ve bu ekibin önemli bir parçası olacak dedi. 


DERYA GÜNAL: "LİGE KATILMAMIZ KOLAY GÖZÜKMÜYOR"

Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkan Yardımcısı Derya Günal bir açıklama yaparak lige katılmak adına şu ana kadar olumlu bir gelişme sağlayamadıklarını söyledi.

Günal şöyle konuştu:

"Devam etmek için mücadelemiz sürüyor ve bu konuda TBF'nin de desteğini alıyoruz ama borçlu bulunduğumuz kişilerle yapılandırma konusunda anlaşma sağlayamazsak lige katılmamız kolay gözükmüyor. Oyuncularla ve menajerlerle görüşmelerimizi sürdürüyoruz ve ümidimizi kaybetmemek istiyoruz. Borçlarla ilgili olarak FIBA ile de temas edeceğiz. Bu görüşmelerden olumlu sonuç alabilirsek lige katılırız." 


ÖMER ONAN: "TRABZONSPOR'A TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Türkiye Basketbol Federasyonu üst yöneticisi Ömer Onan yeni sezon öncesi Trabzonspor‘un durumuyla alakalı açıklamalarda bulundu. Onan, basketbolda Trabzonspor’un yaşadığı bazı sıkıntılara rağmen kulübü kapatmayarak bir şeyler yapmaya çalıştığını söyledi. Trabzonspor Basketbol Kulübü yetkilileriyle görüşme gerçekleştirdiklerini dile getiren Onan, “Trabzonspor ile alakalı spekülasyon vardı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Dün kendileriyle bir görüşme yaptık. Kimseye haber vermeden, birgün ansızın ‘Ligden çekiliyorum.’ demiyorlar. Kuraya girdiler, canla başla bir şeyler yapıyorlar. Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Değerli bir ligimiz var. ‘Takımı kapatıyorum’ diyerek, kimseye haber vermeden kapanmaktan ziyade sonuna kadar bizimle birlikte oluyorlar. Bu süreçten hep beraber çıkacağız.” değerlendirmesinde bulundu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın