• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Rasic, Ali ( Wright) ve Ersin Oylarınızı Bekliyor

Rasic, Ali ( Wright) ve Ersin Oylarınızı Bekliyor 19 Ocak 2011 23:27:51

Beko Basketbol Ligi’nin yıldızlarını buluşturacak olan Beko All Star 2011’da oylama süreci bugünden itibaren www.tbl.org.tr web adresinde başladı.  

 

Trabzonspor'dan Aleksandar Rasic, Ali Karadeniz ve Ersin Görkem'in de aday olarak bulunduğu Beko Basketbol Ligi’nin yıldızlarını buluşturacak olan Beko All Star 2011’da oylama süreci bugünden itibaren www.tbl.org.tr web adresinde başladı. Basketbol severlerin oylarıyla belirlenecek olan Beko All Star oylaması 31 Ocak 2011 tarihinde sona erecek.

Beko All Star’da oylama heyecanı Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü’nün resmi internet sitesi www.tbl.org.tr adresinde başladı.

 


Ankara Spor Salonu ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan All Star’da basketbol severler, görmek istedikleri oyuncuları bugünden itibaren oylayabilecek. 31 Ocak 2011 tarihinde sona erecek olan oylamada sporseverlerin yanı sıra basın ve Beko Basketbol Ligi antrenörleri de oy kullanacak. Basketbolseverlerin ankete katılabilmeleri için www.tbl.org.tr adresinden üyelik işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmekte. Tüm katılımcıların her pozisyon için kez seçim yapabileceği oylama sonucunda tüm kategorilerde ikişer oyuncu ile bunların dışında kalan ve en yüksek oyu almış olan iki oyuncu, Beko All Star kadrosunda yer alacak.


Oylamaya Katılmak İçin Tıklayınız


Beko All Star Türk ve Yabancı Yıldızlar Kadrosu, 3 Şubat 2011 tarihinde düzenlenecek basın toplantısında kamuoyuna duyurulacak.


EDİTÖR NOTU : TrabzonBasket.Com olarak tüm Trabzonspor taraftarlarını oylamaya katılarak basketbolcularımıza destek olmalarını bekliyoruz. 

  
3091 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın