• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

AnasayfaTrabzonspor'un her ne kadar koçu ve transferi bulunmamasına rağmen, Beko Basketbol Ligi takımlarının giden ve gelen oyuncularına ait güncel transfer bilgilerini mixbasket kaynağı ve toparlamasıyla sizlerle paylaşıyoruz.
30.07.2011
Trabzon basketbolunun dünyaya açılan penceresi olan TrabzonBasket.Com, kamuoyunun anında bilgi paylaşım gereksinimine cevap verebilmek amacıyla, pasif durumda bulunan forumunu aktifleştiriyor.
29.07.2011
Yaşadığı maddi krizle dağılma noktasına gelen, önce satılması, sonra kapatılması gündeme gelen Trabzonspor Basketbol Kulübü ile ilgili 13.07 Çarşamba günü yaptığımız son haberde “POTA AYAĞA KALKIYOR” manşetini atarak, Bşk. Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp’ın açıklamalarına yer vermiştik.
15.07.2011
Trabzonspor Basketbol Kulübü Asbaşkanı Zeyyat Kafkas, Kuzey TV’de yayınlanan, İsmail Alkan ve Bora Numanoğlu’nun hazırlayıp sunduğu, Trabzon’da basketbolun gündemini belirleyen, ‘POTA ARKASI’ basketbol programına konuk olarak, Trabzon basketbolunun gündemine yönelik önemli açıklamalarda bulundu.
29.06.2011
Beko Basketbol Ligi'nde Trabzonspor şoku yaşanıyor. Yapılan görüşmeler sonrasında bordo-mavili kulübün basketbol takımının ligden çekilmesine karar verildi.
27.06.2011
TrabzonBasket.Com, siz basketbolseverlere ve Trabzonspor taraftarına "Takımın Yeni Koçu Kim Olsun" sorusunu yönelttiği anketini sonuçlandırdı.
25.05.2011
... 39 ...