• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/TrabzonBasket
  • https://www.twitter.com/TrabzonBasket
  
Üyelik Girişi
Bölümler

Alper Akgün
a.alper.61@gmail.com
Helal Olsun..(!)
26/03/2017
  e-mail: alper_akgun_61@hotmail.com twitter: @Akgun_Alper


Helal Olsun(!)
Kaybedilen İBB ve Best Balıkesir maçlarının ardından hedefsiz kalan takım, bundan sonraki maçlarına biraz prestij biraz da son ikiden uzak kalmak amacıyla çıkacaktı.
Best maçından önce patlak veren boykot krizinin ardından ödemeler için kaynak bulan yönetimin beklentisi takımın eski formuna kavuşmasıydı. Fakat İBB ve Best maçında gördük ki kendine profesyonel kisvesini kalkan edinen bir takım oyuncu grubu, sırf para alamadıkları gerekçesiyle takımı sabote etmiş.
Ayrıca Tofaş maçında bizi üzen durum ise profesyonel oyuncu topluluğunun son derece güzel oyunu oldu. Madem böyle oynayabiliyorsunuz neden İBB ve Best maçlarını bile bile kaybettik?
Bizim Trabzonspor isminden beklediğimiz asla kayıtsız şartsız başarı değildir. Bizim Trabzonspor isminden beklediğimiz daima DİK oyundur. 
Profesyonellik para alınca oynamayıp para alamayınca kabuğuna çekilmek değildir. Asıl profesyonellik saha içinde tam kapasitesini gösterdikten sonra saha dışında emeğinin karşılığını her türlü yoldan istemektir.
Bu takımdan devre arası ayrılmayarak gönüllerde taht kurdunuz kiminiz, kiminiz ise yıllardır öz kardeşimiz gibi bağrımızda büyüdünüz. 
Kim ihanet içinde bilmiyoruz ama şimdi yaptıklarınız diğer yaptıklarınızla ters düşüyor. Kimse Trabzonspor'dan büyük değil.
Ayrıca taraftara rağmen 4 sezondur takımda tutulan genel menajerin miadı dolmuştur, vizyonu çökmüştür. Trabzon sevdalısı sayın Abiş Hopikoğlu'ndan en büyük beklentimiz artık yeniden yapılanmada işlemeyen parçaları değiştirmesidir.


1324 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Sarunas Böyle İstedi - 03/03/2018
Milli takım arasıyla beraber takımımıza olan özlemimizi Banvit maçıyla birlikte bitirecek olmanın heyecanıyla salondaki yerimizi aldık. Beklediğimin aksine taraftar ortalamanın üstünde ilgi gösterdi.
Sürpriz İlaç - 08/01/2018
5 hafta önce patlak veren mali kriz ve üst üste alınan mağlubiyetlerle bunalıma giren takımımıza son iki maçımızda koç değişikliği de fayda etmemiş görünüyordu. Maddi beklentisi karşılanmayan oyuncular da maçlara yeterince konsantre olamıyordu.
Vurun abalıya - 03/12/2017
Takımımızın son dönemlerde yaşadığı maddi sıkıntıyı duyuyorduk. Fakat ciddi boyutlara ulaştığını hafta içi medyada çıkan haberleri görünce anladık.
DOĞRU OYUN, GÜZEL GALİBİYET - 22/10/2017
Lige beklentilerin altında bir performansla başlayan Trabzonspor’da iki oyuncunun ayrılması ve Paul Harris transferiyle bir takım değişimler bekleniyordu. İki haftadır skordan ziyade oyun da vasat seviyedeydi.
YİNE OLMADI... - 05/03/2017
Play-Off yolunda en önemli rakiplerimiz Gaziantep ve Karşıyaka kazandığı hafta ligin büyük takımlarından Galatasaray ile çok kritik bir maç oynayacaktık.
NEFESİMİZ YETMEDİ - 28/02/2017
Karşıyaka galibiyeti ile moral bulan takımımızın, hem araya uzun tatilin girmesiyle muhtemel form düşüklüğü hem de Kadji, Wright ve Gutierrez’in sakatlanmasıyla moral ve kalite çöküşü yaşayacağı düşüncesi bu maç öncesi bizi korkutuyordu.
KÖTÜ GÜN DOSTU - 12/02/2017
Son iki haftada aldığımız beklenmeyen Uşak ve Giresun yenilgileriyle, play-off yolunda ligin üst sıralarındaki takımlarla oynayacağımız maçların hepsi final niteliği kazandı.
"BİRİCİK" HAKEMLERİMİZ - 04/02/2017
Play-off yolundaki en kritik maçımıza çıkarken rakibimiz komşu kent Giresun’du. Alacağımız galibiyet bizi ilk 8 potasında güçlü hale getirecekti.
Can Simidi - 28/01/2017
Uşak mağlubiyetinin ardından play-off yolunda kritik rakiplerimizden Dİ Büyükçekmece ile oynayacağımız maç tam anlamıyla tamam-devam maçıydı.
 Devamı